Ürün KategorileriHakkımızda
Nexuser Bilişim Hizmetleri San ve Tic.Ltd.Şti

2009 yılında İstanbul’da kurulan NEXUSER, bugün İstanbul, Anadolu yakasında OT/VT sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden beri uzmanlık alanı olarak Barkod otomasyon sistemini, satış ve satış sonrası hizmetler ile Türkiye çapındaki tüm müşterilerine Çözüm Ortaklığı olarak sunmaktır.

Nexuser, farklı ölçekteki firmaların barkod üzerine tüm gereksinimlerini karşılamak üzere bilinçlenmiş üç ayrı hizmet grubu ile (Satış/Servis/Pazarlama) en ufak ticari işletmeden, çok şirketli kurumsal yapılara kadar uzanan bir kitleye tamamıyla entegre çözümler sunmaktadır.

Türkiye'nin, kaliteli ve hızlı hizmet verme vizyonu ile ilerleyen genç ve dinamik kadrosuyla hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Hizmet verdiği markaların ve ürünlerinin gücü, uyarlama ve kullanım kolaylığı, servis ve özellikle satış sonrası hizmet kalitesi ile öne çıkan NEXUSER’in her ölçekten ve farklı sektörlerden müşteri segmentinde giderek yükselen başarı grafiğinin ardında, gelişen teknolojileri hızla takip etmesi ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları bulunmaktadır.

Hızla değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden NEXUSER ürünlerini, ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine rekabet üstünlüğü sağlama ilkesiyle yaratmaktadır.

Datamax Servis, Motorola Servis, Symbol Servis, Teklogix Servis, Zebra Servis, Argox Servis, M3 Servis, Metrologic Servis, Datalogic Servis, Zebex Servis, ADP400 Servis, Mobile Compia Servis, TSC Servis

Bizden Haberler:
18 Temmuz 2012
Nexuser Psion ile yapılan toplantılar sonucunda  "Silver VAR Certificate" alarak, projelerinize tam destek vermektedir.
  www.google.com.trpsion türkiye, teklogix türkiye, teklogix türkiye servis, 
psion teklogix türkiye, psion yetkili servis,psion satış,psion el terminali 

 

 
 

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Yazılımlar  |  Hizmetler  |  İletişim

Tüm Hakları Neksuser Bilişim Hizmetleri’ne aittir. İzinsiz alınıp yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2009-2010 Neksuser Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Datamax Servis, Motorola Servis, Symbol Servis, Teklogix Servis, Zebra Servis, Argox Servis, Psion Servis