Ürün KategorileriÜrünler\Mobil Terminaller\Endüstriyel El Terminalleri
Psion EP10 Endüstriyel El Terminali

Psion EP10 Endüstriyel El Terminali

Psion EP10 endüstriyel bir PDA’de aradığınız bütün özelliklere sahiptir. Ergonomik ve kompakt tasarımı ile kullanıcılara rahatlık sağlayan Psion EP10, zorlu ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmesi için endüstriyel dayanıklılığa sahiptir. Psion EP10’un farklı fonksiyonları ile en zor işler bile rahatlıkla çözülebilir.

Psion EP10 sayesinde kullanıcıların verimliliği en üst düzeye çıkar, zaman kaybı ve veri kaybı düşer, daha akıcı bir iş yapısı sağlanır. Psion EP10 endüstriyel uygulamalar için idealdir, günümüz teknolojisinin bütün yeniliklerini tek bir cihazda toplayan Psion EP10 bütün işlerde rahatlıkla kullanılabilir.
Benzersiz Performans
En son teknoloji Texas Instruments AM3715 SitaraARM 800Mhz’lik mikro işlemciye sahip olan Psion EP10 ultra yüksek performansa sahiptir. 256 MB RAM / 2 GB Flash hafızası ile aynı anda birden fazla programın rahatlıkla çalışabilmesine imkan sağlar. 
Kompakt Yapı 
Boyutu, ergonomisi ve kompakt yapısı EP10’u rakiplerinden ayıran güçlü özelliklerindendir. Dayanıklı bir kasaya sahip olmasına rağmen sadece 345g ağırlığında olan Psion EP10 hafif ve dengeli yapısı ile tek elle rahatlıkla kullanım için tasarlanmıştır. 
Gelişmiş Özellikler 
EP10 boyut olarak küçük olsa da özellikler açısından büyüktür. Tüm telefon özelliklerine sahip olan EP10 entegre 3.2 MP kameraya sahiptir. Veri toplama uygulamalarından kullanılması için tasarlanmış olan yüksek performanslı 2D imager barkod okuyucuya sahip olan EP10 yüksek kapasiteli Li-ion pile sahiptir. 
Yüksek Hızlı Kablosuz İletişim 
EP10 en son mobil iletişim teknoloji standartlarına sahiptir; CDMA (EVDO rev A) ya da GSM (UMTS 3.8G HSPA+), GPS, WiFi and Bluetooth®. 
Geniş Dokunmatik Ekran 
Yüksek çözünürlüklü 3.7” VGA dokunmatik ekrana sahip olan EP10 parmak veya stylus ile rahatlıkla kullanılabilir. Gün ışığı altında parlamayı önleyen yapıya sahip olan EP10 karanlık ortamlarda kullanımı kolaylaştırmak için arkadan aydınlatmaya sahiptir.
Akıllı Sensörler 
Psion EP10 interaktif sensörler ile geliştirilmiştir. Accelerometer, gyroscope, dijital pusula ve GPS özelliklerinin yanı sıra otomatik ekran döndürme özelliğine de sahiptir.

 

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Yazılımlar  |  Hizmetler  |  İletişim

Tüm Hakları Neksuser Bilişim Hizmetleri’ne aittir. İzinsiz alınıp yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2009-2010 Neksuser Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Datamax Servis, Motorola Servis, Symbol Servis, Teklogix Servis, Zebra Servis, Argox Servis, Psion Servis