Ürün KategorileriÜrünler\Barkod Yazıcılar\Masa Üstü Barkod Yazıcılar
Datamax O'neil E-Serisi Mark III Barkod Yazıcılar

M o d e l l e r                                                                                                 :
E-4204B (203dpi), E-4304B (300dpi), E-4205A (203dpi), E-4305A (300dpi)
E-4206P (203dpi), E-4305P (300dpi), E-4206L (203dpi), E-4305L (300dpi)

e-sınıfı Mark III, çeşitli sektörler ve güvenilir ve düşük maliyetli Barkod Yazıcı gerektiren uygulamalar için tasarlanmış kompakt masaüstü termal yazıcılar ailesidir. Datamax O'neil, endüstriyel yazıcı uzmanlığını müşterilerine bir giriş seviyesi yazıcı özellikleri ve genellikle daha pahalı yazıcıları kurmak güvenilirlik sağlamak için uygulanır. e-sınıfı Mark III kendi, kullanımı kolay ve ekonomik kullanımı için uygun olduğu.

e-sınıfı Mark III termal Barkod Yazıcı hızlı yükleme ortamı ve etkileşimli bir lcd ekran ile kolay yaptık. Kullanıcılar ayrıca e-sınıfı Mark III dijital fotoğraf'ın büyük medya ve şerit rulo kapasitesi sayesinde günlük operasyonel maliyetlerini önemli bir azalma fark edeceksiniz. e-sınıfı Mark III, piyasadaki en iyi değerleri biridir. Rekabetçi bir kanıtlanmış tasarım ve diğer Barkod Yazıcıları uzun başarısız sonra çalışmaya devam edecek güvenilir bir performansı ile fiyatlandırılır.

Özellikleri

 Doğrudan Termal, termal transfer (isteğe bağlı)

 Dört farklı modelleri mevcuttur: temel, gelişmiş, profesyonel, profesyonel +

 4.25 "(108 mm) @ 203 dpi (8 dots/mm); 4.16 "(106 mm) @ maksimum baskı genişliği 300 dpi (12 dots/mm)

 Maksimum baskı hızı 6 IP'leri [152 mm/s]

 203 dpi [8 dots/mm], 300 dpi [12 dots/mm] isteğe bağlı çözünürlük

 Temel: Seri RS232, usb 2.0

 Gelişmiş: Seri RS232, usb 2.0, paralel iki yönlü, 10/100 BaseT Ethernet

 Profesyonel ve profesyonel +: seri RS232, usb 2.0, paralel iki yönlü, 10/100 BaseT Ethernet, usb Host, 802.11a/b/g kablosuz lan (isteğe bağlı), Bluetooth v2.0 (isteğe bağlı)

Yazıcı Seçenekleri

Yazıcı seçenekleri standart ürünün işlevselliğini genişletmek. Fabrika yüklü seçenekleri ayrı ayrı sipariş ve yazıcı veya alanda bir yükseltme olarak yüklenebilir. E-Serisi için mevcut seçenekler Mark III ürün aşağıda açıklanmıştır:

Hiçbir görüntü 75x75

Termal Transfer 
Olağanüstü netlikte geniş bir malzeme çeşitli termal görüntüleme için bir şerit kullanır. Aşırı sıcaklıklar ve fiziksel istismar dayanıklı son derece dayanıklı termal transfer etiketler ve etiketleri oluşturabilirsiniz.

75x75 300dpi

Yüksek Çözünürlüklü 
Çok küçük puntoda yüksek kontrast baskı barkod ve metin baskısı sağlar ve kaliteli baskılarınızı korur.

  Etiket Sıyırıcı
Taşıyıcı tabakadan etiket soyulur ve operatör tarafından çıkarılırak ilgili yüzeye yapıştırılır. Üzerindeki mevcut sensörü etiket sıyırıldıktan sonra alınmadan sonraki etiketi önler. Bu yarı otomatik bir baskı için olanak sağlar ve etiketleme operasyonda kolaylık sağlar.
  Kesici 
Her kesicinin Bu yarı-otomatik kesim etiket ve etiket sağlar. sensörü kesme platformu kadar temizlenir sonraki belgenin basımını engeller.
75x75 yazı ilpc Uluslararası Fonts 
Uluslararası dil yazı tipleri hızlı baskı sonucu dağıtımını sağlayan hızlı erişim için yerleşik bellek bulunmaktadır.
wifi (e-Sınıfı Mark III) 75x75

Kablosuz LAN (802.11 a / ​​b / g) 
Kablosuz LAN ağı * kablolu bir ağa ihtiyaç duymadan kolay kurulum için izin verir. Yazıcı birçok kullanıcı tarafından paylaşılan ve merkezi bir konumda yerleştirilebilir ağ gibi. Ayrıca, kablosuz LAN yazıcı seferber ve uygun güç olan bir cep arabaya yerleştirilebilir.

bluetooth (e-Sınıfı Mark III) 75x75

Bluetooth 
Bluetooth, Bluetooth kablosuz olarak bağlanacak yazıcı gibi bilgisayarlar gibi el terminalleri ve cep bilgisayarları etkin sağlar. Bluetooth Yazıcı bir uygulamaya tahsis izin verir ve hala birden fazla kullanıcı tarafından paylaşılır. Bluetooth güvenmeme ek yarar var ağ da kritik uygulamalar için iyi bir çözüm haline yazdırmak için.

Aksesuarlar

Bir yazıcı aksesuar ürün kullanışlılığı genişletir. Aksesuarlar ayrı sipariş edilir ve yüklü yazıcı ambalaj ya da fabrika içinde yer almaz. E-Class Mark III ile uyumlu aksesuarları ve Faydaları aşağıda açıklanmıştır.

chute medya (e-Sınıfı Mark III) 75x75 acc Etiket Sürücü
Harici etiket sürücü yarı otomatik yükleme oluğu için izin verir. oluk kılavuzları yazıcı ve yazıcı üzerinden beslenen yandan medya kafasının yakınında tespit önce otomatik medya yükler. Bu harici hızlı ve kolay yükleme için izin verir yazıcı. aksatmadan medya (Profesyonel + modeli ile uyumlu değildir)
Harici toplayıcı (E-Class Mark III) 75x75 acc Harici sarma 
Harici toplayıcı oldukları gibi basılmış etiket bir rulo üzerinde sarma için kullanılır. Bu etiket veya etiketlerin büyük toplu baskı için olanak sağlar ve sürekli bir rulo kullanmak için dağıtılmıştır.
Dış ortam (e-Sınıfı Mark III) 75x75 acc standı Dış Ortam Standı 
Dış ortam yuvası standı yazıcılar çekirdek "3" 1 çap ve yara bir dış medya, büyük medya besleme ruloları, 8-inç ile kullanmanızı sağlar. dış standı uzun, kesintisiz çalışma süreleri için izin verir. (Profesyonel + modeli ile uyumlu değildir)
  Güç Kaynağı Kasa 
Güç kaynağı kasası yazıcı altını kuşatır. Bu karmaşayı ortadan kaldırıyor ve yazıcıya takılı olması yanlış güç kaynağı önler. (Profesyonel + modeli ile uyumlu değildir)
  Pil Paketi 
Yazıcı bir AC prizine alanlarda mevcut değildir pil yetki ve hareketlilik sağlar. (Profesyonel + modeli ile uyumlu değildir) 
 

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Yazılımlar  |  Hizmetler  |  İletişim

Tüm Hakları Neksuser Bilişim Hizmetleri’ne aittir. İzinsiz alınıp yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2009-2010 Neksuser Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Datamax Servis, Motorola Servis, Symbol Servis, Teklogix Servis, Zebra Servis, Argox Servis, Psion Servis