Ürün KategorileriÜrünler\Mobil Terminaller\Endüstriyel El Terminalleri
Psion Omnii XT15 Endüstriyel El Terminali

  

Psion Omnii XT15 El Terminali

Omnii XT15 eşi görülmeyen bir tasarımla uyum sağlama özelliğine olup ileri seviye de çok yönlülük ve açık yenilikçiliğin kombinasyonu ile iş sahasında ihtiyaca bağlı her türlü değişikliğe uyum sağlamanızı sağlayacak esneklikler sunar.

Omnii platformunun devrim niteliğindeki yeni ürünü olan Omnii XT15, Omnii XT10 un tüm özelliklerinin üstüne mobil çalışanların tüm iş uygulamalarına her an her yerde çok daha rahat ulaşabilmeleri için yeni fonksiyonel özellikler eklemiştir.

Sahip olduğu sertifikalı IP67 ve IP65 ratingleri ile OmniiXT15, Psion’un ürettiği en sağlam el terminali olma özelliğini taşır. Güvenilir Performans ve eşsiz uyum özelliği ile çevresel şartlara dayanıklılık ve uygulanabilirlik taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

 Uyum Sağlayan Tasarım

Müşterilerimiz ve Ortaklarımızla test edip geliştirdiğimiz Omnii XT15 her türlü iş ihtiyacına karşılık kolayca yapılandırılabilmesi için eşsiz bir şekilde size ve çevreye uyum sağlayabilmek için tasarlanmıştır.
 
TEMEL ÖZELLİKLERİ & FAYDALARI
Uyum sağlayabilme konusunda kendini kanıtlamış olan Omnii Platformu, Omnii XT15 ile bu özelliğini sağlamlığın ve fonksiyonelliğin en üst seviyedeki haliyle daha da ileri taşımıştır.
Teknolojik Sertlik
Omnii XT15 Windows CE 6.0 ya da Windows Embedded handheld 6.5 işletim sistemi seçeneklerini kilit süreçleri sorunsuzca otomatikleştirmek ve gerçek-zamanlı verimliliğinizi arttırmak için sizlere sunar. Bunun yanında sahip olduğu IP67 ve IP65 ratingleri ile Psion’un bu güne kadar ürettiği götürdüğünüz her yer de rahatça kullanabileceğiniz en sağlam el terminalidir.
Dünya Standartlarında Pratiklik
Psion verim arttırmadaki uzmanlığını kullanarak zorlu koşullara rağmen mobil çalışanların verimliliğini arttırmak için tasarladığı Omnii XT15 yeni Texas Instruments® AM3715 Sitara ARM mikro işlemci ve Psion’un özel tasarımı olan ASIC yapısı ile endüstri lideri bir performansı 20 saate kadar uzanan pil ömrüyle kullanıcılarına sunar.
Geliştirilmiş Çevre Uyumu
Omnii XT15 her zaman amacınıza uygun olarak çalışır ve bu sayede istediğiniz gibi yapılandırılabilir daha sonra da ihtiyaçlarınıza göre tekrar ayarlayabilirsiniz. Bu esnek donanımıyla Omnii XT15 sizlere geleceğe dönük büyük esneklikler sunar ve yerinin doldurulmasına gerek olmadığı içinde sahip olduğunuz mülkiyetin hayat boyu maliyetinin %30’u kadar tasarruf etmenizi sağlar.
Optimum Ergonomi
Ergonomi Mobil Çalışanların verimli ve etkili bir biçimde çalışabilmelerini sağlamak için çok önemlidir. Omnii XT15 dengeli yapısı sayesinde uygun hale getirilmiş ağırlığı, gereken konforu, pratikliği ve olağan görevlerde destek sağlar. Bunun ötesinde Omnii XT15’in içinde bulundurduğu Psion VU yazılımı ve transflektif dokunmatik ekranları ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
 
TİPİK UYGULAMALAR
Depolama
Başarılı depoculuğun sırrı tedarik zincirini olabildiğince çabuk ve etkili taşımaktır. Omnii XT15 bütün stokların takibini, stoklar depoya girdiği andan itibaren stoklar depodan çıkana kadar tam zamanlı olarak yapar. Bu sayede ürünler olması gereken yerlerde tam zamanında olurlar.
İmalat
Veri yolda, işlenmiş ya da yollanmaya hazır halde olsun, iyi bir veri akışı hatasız ve ucuza mal edilmiş olmalıdır. Omnii XT15 ile çalışanlarınıza bağlanıp bilgileri dakik bir biçimde aktarabilir bu sayede gereksiz harcamaları azaltarak çalışanların ürünlerin daha hızlı teslim etmesini, maliyet kontrolünü ve müşteri memnuniyetini sağlarsınız.
Dağıtım ve Lojistik
Havadan, karadan, sudan ya da demir yolundan olsun, taşıma sektörü için tam zamanlı iletişim hayati önem taşır. Omnii XT15 dağıtım ve lojistik çalışanlarının, siparişlerin tam zamanında nerede olması gerektiğine dair tam zamanlı bilgileri görebilmelerini sağlayacak özellikler sunar.
Omnii XT15’in geniş özellikler sunan modüler tasarımı yukarda sayılan temel özelliklerle sınırlı değildir. Bu sağlam El terminali sunduğu posta ve kurye servisleri, Liman ve demiryollarında kolaylıklar, kamu hizmetleri ve varlık bakımı gibi çeşitli hizmetlerle işinizin verimliliğini arttırır ve üretkenliğinizi maksimuma çıkartır.
 
TEMEL AKSESUARLAR
Değiştirilebilir Klavye
Milyonlarca klavye modeli inceledik ve sonunda Alfa-Sayısal, Sayısal, Sayısal Alfa Modifiyeli, 34 tuşlu Sayısal, QWERTY Sayısal, Alfa Sayısal Mobil olmak üzere 6 farklı klavye modeli geliştirdik. Bütün Klavyeler zorlu çevre şartlarına uyumludur bunun yanı sıra büyük düğmeleri, eldivenle kullanılabilme kolaylığı ve tek tuşla işletim kolaylığı sayesinde rahat kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca çalışanlar cihazın bakımını iş sırasında yapabilir kesinti ve bozuklukları en aza indirebilirler.
 
Otomatikçaplı ve 2D, 1D Entegre Tarayıcılar
Her türlü uygulama için 5 eşsiz çözüm. Tarama çapları 1.8 – 15 metre arasında değişen ve 1D ve 2D barkodları tarama özelliğine sahip bu tarayıcılar, Görüntülü Kontrol Sistemi(ICS) teknolojisi sayesinde Bulanıklık algısına ve çok hassas iyi/kötü tarama göstergelerine sahiptir. Omnii XT15 entegre tarayıcıları gelişmiş performans ve okuma özelliklerini kalitesiz ve yıpranmış barkodlar üzerinde de gösterir.
Masaüstü Yerleştirme İstasyonu
Masaüstü Yerleştirme İstasyonu cihazı anında şarj eder ve dahilinde bir yedek pil, USB bağlantı noktası isteğe bağlı olarak Ethernet portu ve pozitif kilitleme yuvası içerir.
6 bölmeli Yedek Pil Şarjı
6 bölmeli yedek pil şarjı, 6 yedek pili aynı anda şarj etmenize olanak sağlar. Duvara monte edilebilir ya da masa üstünde kullanılabilir. Her şarj bölmesinin kendi şarj seviye göstergesi mevcuttur.

Teknik özellikler şunlardır                           :
 İşlemci - TI Sitara AM3715 600MHz hızında
 Bellek - flash depolama RAM ve 1GB 256MB
 Ekran - VGA çözünürlüğe sahip 3.7-inç dokunmatik ekran, standart ve aşırı hem görev versiyonları mevcuttur
 Klavye - alfa-sayısal (55 veya 59 tuş), sayısal (34 veya 36 tuş), sayısal-alfa modifiye, veya QWERTY sayısal.
 Kamera - Otomatik odaklanmalı 3 megapiksel (isteğe bağlı)
 Genişleme:
 microSD yuvası
 GPS alıcısı (opsiyonel)
 RS232, USB, GPIO yüzleri (isteğe bağlı)
 docking istasyonu konektör
 Ağ:
 WLAN - 802.11a/b/g/n
 WWAN - 2.5G GSM / GPRS / EDGE (isteğe bağlı)
 PAN - Bluetooth 2.0
 Diğer I / O:
 mikrofon ve alıcı
 Bas-konuş hoparlör (isteğe bağlı)
 1D/2D lazerler veya görüntüleyiciler (isteğe bağlı)
 Pil - 5000mAh; 20 saat kadar sürer
 Çalışma sıcaklığı --- 4-122 derece. F (-20 ila 50 derece. C)
 Boyutlar - 8.9 x 3.7 x 1.7 inç (227 x 95 x 44mm)
 Ağırlık (pil ile temel birim) - 1.34 pound (610g)
 

 

Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Yazılımlar  |  Hizmetler  |  İletişim

Tüm Hakları Neksuser Bilişim Hizmetleri’ne aittir. İzinsiz alınıp yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2009-2010 Neksuser Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Datamax Servis, Motorola Servis, Symbol Servis, Teklogix Servis, Zebra Servis, Argox Servis, Psion Servis