Ürün KategorileriÜrünler\Barkod Yazıcılar\Endüstriyel Barkod Yazıcılar
Toshiba Tec B-SX5 Endüstriyel Yazıcı

Toshiba Tec B-SX5 Endüstriyel Yazıcı

Toshiba TEC B-SX5T şeritli ve şeritsiz baskı yapabilen yüksek kaliteli endüstriyel yazıcıların özelliklerine sahiptir. Bu yazıcı çok popüler olan B-572 modelinin yerine geçmesi için üretilmiştir, başarılı performansı ile üretim, kimya, ilaç, tekstil, elektronik ve retail gibi çeşitli sektörlerde güvenle kullanılabilir
Yüksek hızda baskı yapabilme özelliğini geliştirmek için 32 BIT RISC (SH-388Mhz) işlemciye sahiptir. Programlar ve geniş bilgi dosyalarını saklamak için 8/16 MB DRAM görüntü ön belleği ve 4 MB flash hafızası mevcuttur. Baskı kafasına, merdaneye, etiket yoluna ve sensörlere erişim geniş açılma mekanizmasıyla kolaylaştırılmıştır.
Yazıcının beraberinde kullanıcı kulavuzu, teknik kılavuz ve Bartender TEC ultralight etiket baskı programını içeren bir CD-Rom bulunmaktadır. Toshiba TEC B-SX5 modeli 100 km kafa ömrü ve ucuz kafa fiyatı ile kullanıcısına büyük avantaj sağlar. Toshiba TEC B-SX5 ün yazılım kodları B-X72 modeli ile uyumludur.
Toshiba TEC B-SX5 arttırılmış özelliklere sahiptir. Internet, elektronik posta, FTP, XML ve BCI fonksiyonlarının sunduğu birçok avantajlar içinde; Uzaktan yazdırabilme, Uzaktan etiket formatı yüklenebilmesi ve güncellenebilmesi, Hatalara karşı yeterli uyarı sistemi, uzaktan teknik destek, BCI'yı kullanarak bilgi kullanımı ve işlenmesi bulunmaktadır. FTP server'ı kullanarak data transferi protokolünden geçerek bilginin transfer olmasına izin verir.
INTERNET hizmet sağlayıcıları ile yazıcı ön belleğini, yazıcı durumunun gözlemlenmesini ve güncellenmesini, parametre ayarlarını önermeyi ve internet tabanlı formların doldurulmasıyla veya bilgi gönderimiyle etiket basılmasını sağlar. XML dosyaları yazıcı tarafından alınıp otomatik olarak doğru etiket formatına bağlanabilir.
Toshiba TEC B-SX5 etiketleri basmak için elektronik posta alabillir ve basım bitince cevap verir.Hatta bir hata oluşumunda yetkili adrese haber verebilir. BCI temel programlarını çalıştırarak düzensiz gelen yazım bilgilerinin doğru etiket formatlarına çevrilmesine olanak sağlar. Bu yazıcıya var olan sisteme yazılım değişimi gerekmeden bağlanma imkanı verir. Yazıcı standart olarak şerit tasarruf mekanizması ile etiket soyucu ve sarıcı mekanizmaya sahiptir.
 
 
 Direk Termal veya Termal transfer baskı
 Windows işletim sistemi uyumlu
 203 mm/sn max. baskı hızı
 127.5 mm max. baskı genişliği
 1498 mm baskı uzunluğu
 306 dpi çözünürlük
 Seri ve Paralel bağlantı
 
 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  Yazılımlar  |  Hizmetler  |  İletişim

Tüm Hakları Neksuser Bilişim Hizmetleri’ne aittir. İzinsiz alınıp yayınlanması yasaktır.
Copyright © 2009-2010 Neksuser Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Datamax Servis, Motorola Servis, Symbol Servis, Teklogix Servis, Zebra Servis, Argox Servis, Psion Servis